Calm یک برنامه با تمام ابزارهای لازم برای کمک به آرامش، زندگی آرام، خواب بهتر یا یادگیری مدیتیشن است. با مدیتیشن های هدایت شده، برنامه های تنفسی، داستان های خواب، کلاس های مستر، و موسیقی آرامش بخش به میلیون ها نفری بپیوندید که استرس کمتر، اضطراب کمتر و خواب آرام تری را تجربه می کنند. برنامه ای که قصد دارد به شما کمک کند آرام تر باشید، اگر همه چیز خوب پیش رفت، شادتر باشید. دانلود و نصب آن بر روی موبایل شما آسان است.

ویژگی های نرم افزار Calm:
آرام برنامه کامل ذهن آگاهی است. ویژگی های اصلی به شما امکان می دهند چندین ویدیو پس زمینه آرامش بخش را تنظیم کنید که هر کدام صداهای مربوط به خود را دارند. صحنه های آرامش بخش و باشکوهی مانند باران روی درختان، ساحل متروک و دریاچه ای آرام در کوهستان وجود دارد. فقط هدفون خود را بگذارید، چشمان خود را ببندید و لذت ببرید. کلاس های مستر آرام متحول کننده زندگی که توسط کارشناسان مشهور جهان تدریس می شود. تمرینات تنفسی برای کمک به آرامش. موسیقی انحصاری برای کمک به تمرکز، استراحت یا خواب مهندسی شده است. Calm همچنین شامل برنامه هایی است که به شما کمک می کند یاد بگیرید چگونه مراقبه کنید و بهتر بخوابید. این برنامه ها شامل چندین جلسه 10 دقیقه ای است که می توانید برای چند روز به آنها دسترسی داشته باشید. این از طریق جلسات هدایت شده با مدت زمان متفاوت (3، 5، 10، 15، 20 یا 25 دقیقه) کار می کند، بنابراین شما می توانید یکی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با برنامه روزانه شما مطابقت دارد. برنامه دیگری و همچنین Mi Fit را امتحان کنید.

Calm بهترین برنامه برای اندروید است. اگر به یک برنامه رایگان از دسته Health amp; Fitness برای دستگاه خود نیاز دارید، Calm را دانلود کنید اما برای نصب این برنامه به نسخه اندروید 5.0 یا بالاتر نیاز دارید. APK را دانلود کنید و با استفاده از مدیر فایل مورد علاقه خود آن را باز کنید و با ضربه زدن روی نام فایل نصب کنید. اگر نصب شروع نشد، باید منابع ناشناس را از تنظیمات اندروید خود فعال کنید. اگر می خواهید درباره Calm بیشتر بدانید، می توانید برای اطلاعات بیشتر به وب سایت توسعه دهنده مراجعه کنید.

اندروید 12

بازی cut off اندروید

بازی Dead Target برای موبایل

بازی Racing Limits اندروید مود شده

بازی ایرانی پارکینگ حرفه ای 2 برای موبایل

بازی ایرانی پارکینگ حرفه ای 2 برای موبایل

بازی Mutiny: Pirate Survival برای موبایل

بازی Mutiny: Pirate Survival برای موبایل

برنامه ,های ,calm ,آرام ,اندروید ,آرامش ,به شما ,می توانید ,کنید و ,کمک به ,برای کمک

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


خانه دار خزان دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. uriumanth karoshk وبگردی آسان Lynn's page moho7 عرقیات 12 مقالات طراحی سایت زندگی،ساختنی است!!!