اگر می خواهید در وسط روز گروهی از راهن را با گربه های بامزه دستگیر کنید، به Talking Tom Gold Run نگاه کنید. این یک بازی پر از هیجان و سرگرمی است و بازیکنان این فرصت را خواهند داشت که به سرعت ابراز وجود کنند و با مهارت به تعقیب دشمنان بپردازند. نه تنها این، آنها سرگرمی بیشتری خواهند داشت و چیزهای جدیدی را که این بازی ارائه می دهد کشف می کنند.

شخصیت سرگرم کننده ای که در حال کاهش است، روی راز است
با آمدن به Talking Tom Gold Run، بازیکنان باید بدانند که شخصیت مورد نظر و تعقیب آن کسی نیست جز Raz. او یک راهزن حرفه ای است و از مهارت بالایی برخوردار است. او در روز روشن به طور خودجوش به طلافروشی دستبرد زد و هیچ نشانی از ترس نداشت. برای به دست آوردن مجدد طلا از سال گذشته تا کنون، بازیکن باید سخت تلاش کند تا به او برسد و برای پس گرفتن طلای از دست رفته مبارزه کند.

ضمانت ها و اولویت های پرشور را از دست ندهید
در Talking Tom Gold Run، بازیکنان می توانند آزادانه بدود و به سختی در خیابان ها مسابقه دهند. در مسیر تعقیب دشمن، بازیکنان باید مشکلات و موانع زیادی را پشت سر بگذارند. شما نباید ذهنی باشید و با دویدن در بزرگراه، نگهبان خود را با موانع کنار بگذارید. بازیکنی مبتکر و چابک باشید که می داند چگونه موقعیت های سخت را مدیریت کند. نه تنها این، شما باید زمان مناسب را برای حمله و دفاع فعال انتخاب کنید. علاوه بر این، می توانید از رعد و برق کلاه یا آهنربا برای افزایش بیشتر سرعت دویدن خود استفاده کنید.

بازی cut off اندروید

بازی Dead Target برای موبایل

بازی Racing Limits اندروید مود شده

بازی ایرانی پارکینگ حرفه ای 2 برای موبایل

بازی ایرانی پارکینگ حرفه ای 2 برای موبایل

بازی Mutiny: Pirate Survival برای موبایل

بازی Mutiny: Pirate Survival برای موبایل

talking ,tom ,بازیکنان ,gold ,های ,این، ,talking tom ,tom gold ,به talking ,بازیکنان باید ,run، بازیکنان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


RESANEHGF خانواده برتر مجله اینترنتی جوان فروشگاه اینترنتی دیاتل dr-iranmanesh mohsenkia21 مطالب اینترنتی سی-لایف ارزان سرا سرفیس بوک و سرفیس استوک