Lords Mobile یک بازی نقش آفرینی پر از پتانسیل است و به بازیکنان احساس طراوت فتح امپراطوری های بی شمار یا هیولاهای افسانه ای را می دهد.

آیا می خواهید رویای خود را برای خدا شدن، ژنرالی که بتواند کشور را در هر جنگی به پیروزی برساند و مستقل باشد، برآورده کنید؟ شما قهرمانی هستید که می توانید پس از سقوط امپراتور واقعی، ملت ها را بازسازی و متحد کنید. دنیای جدید خود را همین الان شروع کنید، بدون نصب سریع Lords Mobile: Kingdom Wars دیگر دریغ نکنید. امروزه این یک بازی ویروسی است و افراد زیادی آن را دوست دارند.

با شرکت در Lords Mobile، در دنیای پادشاهی های زیبا گم می شوید و در آنجا به یک قهرمان تبدیل می شوید. به صراحت اتفاق افتاد که در طول جنگ، امپراتور واقعاً نتوانست مقاومت کند و رفت. در این بین، نیاز به قهرمانی وجود دارد که بتواند جهان را نجات دهد و پادشاهی ها را در یک بدن متحد بسازد. شما حق انتخاب و یافتن قهرمانان از مکان ها، محیط ها و موقعیت های مختلف را دارید. مانند پری دریایی، کوتوله، افراد قدبلند، روبات و . بودن و تشکیل یک جوخه در ارتش. در این دنیای جادویی، قهرمانانه بجنگید و بر دشمنان غلبه کنید تا دنیای جدیدی برای شما بسازید.

منبع : دانلود از گوگل پلی

بازی cut off اندروید

بازی Dead Target برای موبایل

بازی Racing Limits اندروید مود شده

بازی ایرانی پارکینگ حرفه ای 2 برای موبایل

بازی ایرانی پارکینگ حرفه ای 2 برای موبایل

بازی Mutiny: Pirate Survival برای موبایل

بازی Mutiny: Pirate Survival برای موبایل

یک ,lords ,دنیای ,ها ,بازی ,mobile ,lords mobile ,است و ,که بتواند ,ها را ,خود را

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


رها کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. فروش عمده کارتخوان سیار و بیسیم هیراد دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. رادیو ایران تجارت سایت جدید پاپ موزیک goshimarket زعفران ایران گناه شناسی معرفی کالا فروشگاهی