پیدا کردن بازی های اکشن رایگان برای اندروید باکیفیت برای گوشی اندرویدی با چرخ زدن در گوگل پلی یا اپ استورهای مشابه بسیار سخت و کار اسانی نمیباشد. ما برای اینکه کارتان راحت تر شود، تصمیم گرفتیم بهترین بازی اکشن موبایل را از سایت کافه اپس اندروید با لینک دانلود براتون به صورت رایگان معرفی کنیم. در این مقاله بهترین بازی های اندروید را که حتما باید دانلود و تجربه کنید یک جا جمع کرده ایم.

محبوبیت و جایگاه بازی های اکشن بر کمتر کسی پوشیده است و به سختی می توان جایگاه این بازی ها را با سایر سبک ها مقایسه کرد. محبوبیت سبک اکشن بازی ها متعلق به پلتفرم خاصی ندارند و در نمونه های آنلاین بسیاری از آن ها مولتی پلتفرم بوده و همزمان روی چندین نوع مختلف کنسول، کامپیوتر و موبایل قابل بازی هستند.

بازی های اکشن برای اندروید یکی از محبوب ترین سبک های بازی است و هرساله بازی های زیادی به صورت رایگان در این سبک عرضه می شود. از همان ابتدای فراگیری بازی های ویدئویی ژانر بازی های تفنگی طرفداران زیادی داشت و بسیاری ساعت ها پای کنسول های بازی، تفنگ به دست به اردوگاه دشمن حمله می کردند. با ورود به عصر بازی های آنلاین رفته رفته فضای آفلاین بازی های کنسولی جای خود را به بازی های آنلاین و موبایلی دادند.

بازی cut off اندروید

بازی Dead Target برای موبایل

بازی Racing Limits اندروید مود شده

بازی ایرانی پارکینگ حرفه ای 2 برای موبایل

بازی ایرانی پارکینگ حرفه ای 2 برای موبایل

بازی Mutiny: Pirate Survival برای موبایل

بازی Mutiny: Pirate Survival برای موبایل

بازی ,های ,ها ,اکشن ,سبک ,اندروید ,بازی های ,های آنلاین ,های اکشن ,بهترین بازی ,بازی ها

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


Sharon's page مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی آموزش تجهیزات مایتل 20435414 counterexample کسب و کار اینترنتی مشاوره تلفنی گل سنگ هر چی که بخوای