Dead Target به شما کمک می کند تا پتانسیل کافی برای مبارزه با زامبی های خطرناک داشته باشید. فقط آن را دانلود کنید و پول و طلای زیادی خواهید داشت.

درباره بازیDead Target :
Dead Target - پس از شنیدن نام این بازی نیز می توانید بدانید که هدف شما در این بازی کشتن زامبی های شنیع است. این بازی توسط VNG GAME STUDIOS، ناشر مستقر در ویتنام منتشر شده است. از بسیاری جهات، فکر می کنم بازی شباهت های زیادی با Dead Trigger 2 دارد، اما این بازی تفاوت هایی دارد که مبارزه زامبی ها را دراماتیک تر و ترسناک تر می کند.

با بیش از 70 میلیون دانلود در گوگل پلی، می توان گفت که Dead Target یکی از محبوب ترین بازی های زامبی در تمام دوران است. در حال حاضر این بازی برای اندروید و iOS به صورت رایگان قابل دانلود می باشد که می توانید از طریق لینک های زیر مقاله آن را دانلود کنید. اما ابتدا اجازه دهید نکات جالبی در مورد این بازی پیدا کنیم.
زمینه Dead Target در سال 2040 ساخته شد، زمان علم و فناوری بشر گام مهمی به جلو برداشته است. همزمان جنگ جهانی سوم در حال وقوع است. وزیر دفاع با شرکتی به نام MZ امضا کرد و قصد داشت پروژه ای به نام Dead Target را توسعه دهد: سربازان، زندانیان را به زامبی تبدیل کنید و از آنها برای حمله به کشورهای دیگر به جای استفاده از نیروها استفاده کنید. اما به طور غیرمنتظره ای MZ پیمان را زیر پا گذاشت و بیماری مهلک جهان را فعال کرد. جهان در آستانه نابودی است.

برای شروع، MZ از یک شهر برای آزمایش بیماری خود استفاده می کند و این یک تهدید برای دولت ها است. که نتوانستند اجازه دهند این اتفاق بیفتد، یک کارگروه برای جمع آوری اطلاعات در مورد بیماری و جلوگیری از سرایت آن به شهرهای دیگر اعزام شد. اما خیلی دیر بود. بالاخره گروه ضربت مرد، فقط شما و مامور M زنده ماندید. کشتن یا کشته شدن؟ زندگی کردن یا زامبی شدن؟ در جنگ بمانید، زامبی ها را بکشید، مامور M را نجات دهید و منتظر باشید تا نیروهای کمکی شما را نجات دهند.

بازی cut off اندروید

بازی Dead Target برای موبایل

بازی Racing Limits اندروید مود شده

بازی ایرانی پارکینگ حرفه ای 2 برای موبایل

بازی ایرانی پارکینگ حرفه ای 2 برای موبایل

بازی Mutiny: Pirate Survival برای موبایل

بازی Mutiny: Pirate Survival برای موبایل

بازی ,زامبی ,dead ,target ,های ,دانلود ,dead target ,این بازی ,می کند ,را دانلود ,آن را

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


آل سینگ وبلاگ پیشنمایش قالب شماره یک گروه نرم افزاری بیان آهنگ کده 96 ZOOMITA robina-kala-zahedan به وبلاگ شخصی من خوش آمدید مطالب اینترنتی تبلیغات رایگان Eustolia's notes