Lords Mobile یک بازی RPG جهان باز است که در آن باید امپراتوری خود را بسازید. به صورت آنلاین با بازیکنان درگیر شوید و دنیاهای دیگر را تسخیر کنید. در این بازی می توانید با بازیکنانی از سراسر جهان روبرو شوید. قلمروهای جادویی عجیب و غریب را که در هرج و مرج هیولاهای وحشتناک و دشمنان قدرتمند کشیده شده اند، کشف کنید. اما فراموش نکنید که با کاشف خود دنیا را فتح خواهید کرد.

با انتخاب قهرمانان مورد علاقه خود درگیر بازی Lords Mobile می شوید. در جنگ هایی که وارد آن می شوید بر دشمنان خود غلبه کنید و رهبر جهان باشید. به جای وارد شدن به یک جنگ با پادشاهی خود، متحدانی را به دست آورید. شما باید با وحدت از منطق قدرت عمل کنید. آسان نخواهد بود. با متحدان خود متحد شوید و استراتژی خود را هماهنگ کنید. کسی باشید که در نبرد تصرف این تاج و تخت سلطنتی پر جنب و جوش برنده جنگ شده است. این بازی تا حد زیادی شبیه به بازی clash of clans است که توسط supercell ساخته شده است.

گیم پلی
دو حالت گیم پلی Lords Mobile وجود دارد. شما می توانید به عنوان یک قهرمان بازی کنید یا می توانید به همراه قهرمان یک ارتش را فرماندهی کنید. اوراکل شما را در طول بازی راهنمایی می کند. هیجان نبرد را در حین مبارزه با گرافیک سه بعدی عالی تجربه کنید. فقط با یک کلیک ساده به سرور مورد نظر خود بروید و امپراتوری خود را در مناطق جدید قرار دهید.

بازیکنان جدید فقط با یک قلعه به نام شما در یک منطقه کوچک شروع می کنند و شما به سرعت یاد می گیرید که سازه های دیگر را بسازید و سطح بندی کنید تا غذا، سنگ، الوار، سنگ معدن و طلا را برای رشد شهر و ارتش خود برای فتح و فتح فراهم کنید. شما به تنهایی شروع به کار خواهید کرد اما با پیشرفت می توانید به گروهی از بازیکنان به نام Guild ملحق شوید که به شما امکان می دهد متحدانی داشته باشید. Lords Mobile دارای ویژگی های اجتماعی زیادی است که به شما امکان می دهد با اعضای انجمن ارتباط برقرار کرده و به آنها کمک کنید. همچنین دارای ماموریت های آسان صنفی است که می توانید با سایر بازیکنان انجام دهید.

شما به قهرمانان خود فرمان خواهید داد که به ارتش شما در نبردها کمک خواهند کرد. آنها در قدرت رشد می کنند و می توانند اسلحه، زره و وسایل دیگر را برای استفاده در یک محیط چند نفره پیدا کنند. در عین حال فرماندهی نیروها در میدان و آسان کردن نبردها. با توجه به اندازه و سبک بازی Lords Mobile، گرافیک واقعا شگفت انگیز و جذاب است. حتی در چیزی به سادگی صفحه نمایه برای آواتار خود، قهرمانی را خواهید دید که دائماً در حال حرکت است. به نظر می رسد که او می خواهد مستقیماً از روی صفحه نمایش به نبرد شارژ کند.

بازی cut off اندروید

بازی Dead Target برای موبایل

بازی Racing Limits اندروید مود شده

بازی ایرانی پارکینگ حرفه ای 2 برای موبایل

بازی ایرانی پارکینگ حرفه ای 2 برای موبایل

بازی Mutiny: Pirate Survival برای موبایل

بازی Mutiny: Pirate Survival برای موبایل

بازی ,یک ,شوید ,توانید ,mobile ,lords ,می توانید ,lords mobile ,است که ,که در ,که به

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


سعید اهرابی کارشناس حقوقی بانک انواع آموزشی مطالب اینترنتی آساکو . تولید کننده انواع درب آسانسور در اصفهان معلم لینک Samuel's info ar491 همه چیز برای تو مرجع دانلود برنامه James's collection