بازی Mutiny: Pirate Survival RPG (MOD، Crafting/MENU/VIP) با گیم پلی بقای سخت خود با ده ها مکانیسم پیشرفته برای کاوش، بازیکنان را به عنوان یکی از بهترین ان دریایی معرفی می کند.

آیا می خواهید دریایی باشید که سفرهای زیادی را پشت سر می گذارد تا بتوانید در جزیره زنده بمانید؟ اگر می خواهید، به Mutiny: Pirate Survival RPG نگاه کنید. این یک بازی ماجراجویی است، بازیکنان موقعیت های خاصی را تجربه خواهند کرد، شما باید برای زندگی در این مکان متروک بجنگید. برای اینکه بتوانید هوش خود را ثابت کنید و بر این مشکلات غلبه کنید، عجله کنید و همین الان بپیوندید!


هنگام شرکت در این بازی، یک سری روزهای زندگی در یک جزیره متروک را تجربه خواهید کرد. بعد از اینکه در قطار شما درگیری رخ داد، به جزیره ای بسیار متروک و خالی از وجود انسان رسیدید و داستان های زیادی را پشت سر گذاشتید. شما واقعاً تنها هستید؛ شما نه غذا دارید، نه آب، نه ابزار و اسلحه. تنها چیزی که الان دارید ملوانان وفاداری هستند که همیشه در کنار شما هستند. آنها حاضرند همه چیز را فدا کنند تا به شما در این دوره چالش برانگیز زندگی کمک کنند. پس از روزها تفکر، تصمیم گرفتید که اگر می خواهید در این جزیره متروک زنده بمانید، باید دریایی باشید. فقط با انجام این کار می توانید زنده بمانید و زنده بمانید.

بازی cut off اندروید

بازی Dead Target برای موبایل

بازی Racing Limits اندروید مود شده

بازی ایرانی پارکینگ حرفه ای 2 برای موبایل

بازی ایرانی پارکینگ حرفه ای 2 برای موبایل

بازی Mutiny: Pirate Survival برای موبایل

بازی Mutiny: Pirate Survival برای موبایل

متروک ,زنده ,جزیره ,survival ,خواهید ,یک ,در این ,pirate survival ,mutiny pirate ,بازی mutiny ,کنید و ,mutiny pirate survival ,بازی mutiny pirate

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


microsaft xiaomismartwatch Lisa's receptions kashmarhost اجناس فوق العاده bestburglaralarm ترکیش موزیک فارسروید 1 / دانلود آهنگ و بازی اندروید خدمات شبکه های اجتماعی مستر اندروید | مرجع برنامه و بازی های اندرویدی