معرفی و اطلاعات بیشتر در مورد بازی پارکینگ حرفه ای 2 :

پارکینگ حرفه ای 2 بازی عالی ماشین سواری با شیوه متفاوت می باشد که توسط برنامه نویسان ایرانی برای گوشی های اندروید طراحی شده است. همانطور که از نام بازی پیداست شما به عناون یک راننده باید ماشین خود را در حالت درست پارک کنید و سکه جمع آوری نمایید که در صورت پارک کردن حرفه ای ماشین سکه های بیشتری به شما می رسد و می توانید پول ها را در سفارشی کردن ماشین خود و حتی، تغییر خودرو استفاده نمایید! البته شما می توانید به صورت آزاد در سهر رانندگی کنید که در اینصورت شما به دور بعد نخواهید رفت و هیچ پولی به شما نمیرسد.

امکان سفارشی کردن ماشین به صورت حرفه ای از جمله عوض کردن رینگ، ارتفاع دادن شاسی، تغییر رنگ ماشین و غیره که بسیار جذاب است.یکی از ویژگی بازی پارکینگ حرفه ای 2 وجود ماشین های مختلف ایرانی است که اکثر کاربران ایرانی طرفدار بازی های ماشین رانی با اتومبیل های ایرانی هستند که این بازی این امکان را برای کاربران فراهم نموده. در نظر داشته باشید که از هر آپدیت و بروزرسانی بازی امکانات و ویژگی های بیشتری اضافه می شود که دنبال کنندگان خود را برای هر آپدیت جذاب آماده می سازد!

بازیهای ماشین سواری زیادی وجود دارد تا الان هزاران بازی در تمامی مارکت ها منتشر شده است و از بهترین ها میتوان به بازی پارکینگ حرفه ای 2 اندروید نیز اشاره نمود.

وبلاگ ما را دنبال کنید تا بهترین بازیهارو براتون معرفی کنیم.

بازی cut off اندروید

بازی Dead Target برای موبایل

بازی Racing Limits اندروید مود شده

بازی ایرانی پارکینگ حرفه ای 2 برای موبایل

بازی ایرانی پارکینگ حرفه ای 2 برای موبایل

بازی Mutiny: Pirate Survival برای موبایل

بازی Mutiny: Pirate Survival برای موبایل

بازی ,ماشین ,حرفه ,ای ,های ,پارکینگ ,حرفه ای ,پارکینگ حرفه ,ای 2 ,بازی پارکینگ ,ماشین خود

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


وبلاگ hiddenman شب که میشه Cadastre_News ترفندهای رایانه شرکت ابزار مطمئن سارا digitallshop مطالب اینترنتی هر چی بخوای هست بلاگی برای یو فایل